Salı, Eylül 22, 2020
Turkish Arabic Chinese (Traditional) English French German Russian

DC BILGISAYAR

IT-Service

DC Bilgisayar konusunda deneyimli girişimcilerin oluşturduğu, iş ilişkilerinde maddi menfaati minimum düzeyde tutan, titiz çalışan, çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmaya gayret gösteren bir bilgi-işlem ekibidir.

Müşterilerine verdiği hizmetlerin yanısıra, alanı dışında kalan projelerinden bazılarını  anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile birlikte yürütmektedir.

DC Bilgisayar farklı sektörlerdenden şirketlerle yaptığı yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla, müşterilerinin bilgisayar iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana; verdiği sözlerini tutmayı, bilgi seviyesini sürekli artırmayı ve asıl reklamın müşteri memnuniyeti olduğu inancıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmeyi ilke edinmiştir.

DC Bilgisayar görev ve prensiplerini şu şekilde sıralamaktadır:

  • Sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı bir görev bilir.
  • Firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurmayı, sizi, sizin yerinize geçerek analiz etmeyi, kötü sürprizlere yer bırakmamayı bilir.
  • Projelerinizde firmanıza katma değer sağlar, firmanızın dış kaynak kullanımlarında sizi fazla harcamalara karşı uyarır.
  • Sektörünüzde lider olmanızı engelleyen faktörleri de tespit ederek size yön verir.
  • Müşterilerine anlık kazanç mantığı ile bakmaz, önemli olan güveni ve devamlılığı sağlamaktır.
  • Müşterilerinin taleplerinden yapamayacakları için söz vermez, bu durumlarda sizi çözüm ortağı firmalara yönlendirir.

Bunun yanında ev kullanıcılarına ve şirketlere özel, oluşturduğu bilgisayar seçenekleriyle kullanıcıların ufkunu genişletmeye yardımcı olmaya çalışır ve  en uygun fiyat politikasını izleyerek çalışma ortaklığını geniş kitlelere yaymayı hedefler.